Anadolufeneri Su Kaçağı Tespit Hizmetleri | 0546 940 2175

 » Bursa Gider Açma Tel:0546 940 2175

Anadolufeneri Su Kaçağı Tespit Hizmetleri | 0546 940 2175

Anadolufeneri Su Kaçağı Tespit Hizmetleri

İstanbul Anadolufeneri Mahallesinde Su Kaçağı Tespit Sorunlarınıza hızlı, etkili ve Uygun fiyatlı çözümler sunmaktayız. Anadolufeneri Su Kaçağı Tespit Hizmetleri. Anadolufeneri Semtinde Su Kaçağı Tespit Hizmetleri Vermekteyiz.
İstanbul’un Anadolufeneri Bölgesindeki Tüm Su Kaçağı Tespit Sorunlarınız İçin Servisimize 0546 940-21-75 numaralı Danışma Hattından Ulaşınız.
Anadolufeneri Mahallesine verdiğimiz diğer hizmetlerden bazıları da Tıkalı Lavabo Temizlik, Lavabo Temizlik Hizmetleri, İstanbul Tıkalı Banyo Açma, İstanbul Kanalizasyon Temizlik, Tamir ve Bakım olmaktadır.

Antalya Bina Temellerine Su Ve Rutubeti Koruma Amaçlı Drenaj Sistemleri

Aynı Zamanda Bir Başka Hizmetimizde
Antalya Bina Temellerine Su Ve Rutubeti Koruma Amaçlı Drenaj Sistemleri

Antalya Bina Temellerine Su Ve Rutubeti Koruma Amaçlı Drenaj Sistemleri


BINALARDA DRENAJ SISTEMLERI
Drenaj, temelde binayı yüzey ve yeraltı sularının yol açabileceği zararlardan korumak ve suyun basıncını düşürmek için yapılan ve bu yönüyle de yapılan su yalıtımına katkı sağlayan bir işlemdir. Yalıtm yapılan alanda kaçaklar oluşması halinde drenaj sızıntı sularını toplayıp binadan uzaklaştıracağı için binanın sudan korunmasına katkı sağlayacaktır. Drenaj dış ve iç drenaj olarak iki şekilde yapılır.

Dış drenaj işleminde, binanın temelinden 30-100 cm. Dıştan ve temel tabanından ortalama 30-50 cm. Derinlikte ve bağlantı yapılacak yağmursuyu kanalına suyun deşarjını sağlayacak bir eğimle beton büz, toprak künk vb. malzeme döşenerek işlem tamamlanır. Günümüzde suyu boşaltmak için daha ekonomik ve işçiliği daha kolay olması nedeniyle delikli plastik drenaj hortumlar kullanılmaktadır. Drenaj hortumunun etrafı iri çakıl taşları ile doldurularak suyun kolay ve hızlı bir şekilde hortum içerisine nüfuz etmesi sağlanır.

Tel: 0546 940 21 75

Hizmet Veren Web SitelerimizdenBirisi Olan Sitemizi de Ziyaret Edebilirsiniz yada Bir Sonraki Hizmetlerimiz ile Alaklı Yazımızı İnceleyiniz.