Beretta Kombi Ve Petek Temizlik Hizmetleri

 » Bursa Gider Açma Tel:0546 940 2175

Beretta Kombi Ve Petek Temizlik Hizmetleri

Beretta Kombi Ve Petek Temizlik Hizmetleri

Beretta Kombi Ve Petek Temizlik Hizmetleri

Petek ve Kombi Temizleme, Kombi Bakımı, Yerden Isıtma Sistemleri Profesyonel Firmaların Uzman Personeli Tarafından Yapılması Gereken Bakım Çalışması ve Temizleme İşlemleridir.

Kombi ve Petek Temizliğinde Kullanmış Olduğumuz Makine ve Teçhizatlarda Asitsiz İçerikli Kimayasallar Kullanııyor. Kombi ve Petek Temizliği İçin Evde Uygun Bir Yerde Kombi ve Petek Temizlik Makinesini Kombi Tesisatına Bağlamak Gerekir. Böylece Dışarıya Atılacak Kireç ve Tortuların Kısa Bir Güzergah İle Evi Kirletmesi Önlenir. Bağlantı İçin Tercih Edilmesi Gereken En Doğru Noktalar Kombi Altı Veya Radyatör Vanaları Olmalıdır.

Blowtherm Kombi Temizleme

Kullanılan Kombi ve Petek Temizleme Makinasının Su ve Havayla Çalışması Gerekir. Kalorifer Borularının Hacminin Küçük Olduğu Isıtma Tesisatlarında, Sıkıştırılmış Hava ve Su, Radyatörün İçinde Geniş Bir Alanla Karşılaşır. Peteğin Dibine Oturmuş Olan Kireç ve Tortuları Bir Anda Havalandırarak Sistemden Dışarı Atmayı Sağlayan Makineler 2 ile 3 Bar Arası Basınç İle Çalışırlar.

Radyatör Temizliği İşlemine Çıkış Borusundan Temiz Su Gelene Kadar Devam Edilmelidir. Kombi ve Petek Temizleme Tamamlandıktan Sonra, Kalorifer Tesisatının Büyüklüğüne Göre Bazik Özelliğe Sahip Koruma ve Temizleme Kimyasalı Atılarak Temzilenenen Parçalar Yerine Takılır. Kombinin Su Seviyesi Ayarlanıp Peteklerin Havası Alındıktan Sonra Isıtma Sistemi Çalıştırılmalıdır.

Blowtherm Kombi Temizleme Hizmeti

Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarım Çalışmaları Yapan Firmaların Çoğu Petek Temizleme Konusunda Da Etkili Hizmet Verebilmektedir. Hatta Petek Temizleme Veya Kombi Tesisatı Temizliği Yaptıracağınız Zaman Kombi Bakım Firmasından Ziyade Tesisat Bakım ve Onarımı Yapan Firmaları Tercih Etmenizi Tavsiye Ederiz.

Kombi ve Petek Bakımı Firmaları Kombi Bağlantıları Konusunda Uzman Olmakla Birlikte Isıtma Sistemini Sağlayan Tesisat, Boru ve Bağlantı Elemanlarının Temizliği Tesisat Ustalarının Uzmanlık Alanına Girmektedir. Kombi ve Petek Temizleme İşlemleri İle Isınma Sorunu Çözülmez İse Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarım Çalışmaları Konusunda Bilgisi Olmadığı İçin Sorunun Ana Kaynağına İnemeyen Firmalar Çözümünü Sağlayamaz.
Tüm Petek ve Kombi Modellerine: İhlas, Raks, Termodinamik, Vaillant, Viesmann, Alarko, Ariston, As Royal, Auer, Baymak, Beretta, Blowtherm, Buderus, Buhara, Demirdöküm, E.C.A, Emko, Etna, Fellini, Ferroli, Isısan Temizlik Hizmeti Veriyoruz.
Bursa Merkez İlçelerde: Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gürsu, Kestel, Gemlik Hizmet Vermekteyiz.
Genel Hizmet Alanlarımız:Kombi Temizleme, Petek Temizleme

Garantili Hizmetler İçin i 0546 940 21 75 Telefondan Bizi Arayın.

Beton Tamiri ve Yenileme Hizmetleri

Aynı Zamanda Bir Başka Hizmetimizde
Beton Tamiri ve Yenileme Hizmetleri | 0546 940 2175

Beton Tamiri ve Yenileme Hizmetleri

Yüzeyi Bozuk Beton Zeminin Veya Yüzeyde Bulunan Çeşitli Boyalar, Epoksi Kaplamalar ve Dolgu Malzemelerinin Uygun Makine ve Ekipmanlarla Temizlenmesi, Çatlak/Delik Onarım İşlemine Denmektedir.
Beton Tamiri ve Yenileme, Çatlak/Delik Onarım, Beton Silimi, Beton Mekanik Silimi ile Zemin Hazırlığı, Beton Parlatma, Beton Tasarımı, Beton Tozumazlık, Tozumaz ve Beton Koruyucu Emprenye Astar ve Beton Verniği Konularında En Ekonomik ve Kaliteli Hizmet Sunmaya Devam Etmektedir.
Beton Tamiri, Yenileme, Silimi ve Parlatma Uygulamalarmız ile Fabrika Zeminleri, Otoparklar, Hastaneler, Avm Zeminleri, Antrepo, Depo, Hava Limanları Gibi Bir Çok Alanda En Uygun ve Doğru Çözümü Sunmaktayız
İstanbul Beton Parlatma İstanbul’Da Kuruluşundan İtibaren Beton Silimi ve Beton Parlatma Gibi Dekoratif Beton Tasarımları Alanında, Konusunda Deneyimli Personeller ve Yapı Kimyasalları Firmaları ile Çözüm Ortağı Olarak Çalışmaktadır.

İstanbul Beton Tamiri ve Yenileme

2009 Yılında Kurulan Beton Silimi Zemin Çözümleri, Tüm Yurtta, Gerek Başarılı Çalışmaları Gerekse Kaliteli ve Ekonomik Çözümleriyle, Onlarca Saygın Firmaya Zemin Çalışmaları Konusunda Çözüm Ortaklığı Yapmış, Müşterileri ile Kalite ve Güvene Dayalı Ortaklığı Halen Devam Etmektedir.
Beton Çatlak Tamiri
Çatlağın Oluşma Sebepleri Arasında Beton Kalitesizliği, Zemin Kalitesizliği, Betonun Cereyanda Kalması, Aşırı Soğuk Havalar ve Betonun Güneşden Dolayı Çok Çabuk Priz Alması Olarak Sıralayabiliriz. En Önemli Sebep Olarak Da Hiç Kuşku Yok ki İşçilikten Kaynaklanan Hatalardır.
Çatlaklar Genellikle Dış Köşelerde Görülür. Bu Nedenle Beton Dökümü Yapılmadan Önce Kolon Etraflarına Polietilen Levha Giydirilir ve Dış Köşe Kısımlarına Çubuk Demir Döşenir.
Çatlakları İnce ve Kalın Olmak Üzere İki Sınıfta İnceleyebiliriz ;
İnce Çatlaklar ; 0-5 Mm Arasindaki Çatlaklardır. Bu Çatlakların Tamirinde Epoksi Esaslı Sıvı Malzemeler Kullanılır.
Kalın Çatlaklar; 5 Mm Den Daha Büyük Çatlaklardır. Bu Çatlakların Tamirinde Epoksi Esaslı Malzemenin İçine Kuvars Kumu Karıştırılarak Tamir Edilir.

Danışma Hattı:  0546940 2175

Hizmet Veren Web SitelerimizdenBirisi Olan Sitemizi de Ziyaret Edebilirsiniz yada Bir Sonraki Hizmetlerimiz ile Alaklı Yazımızı İnceleyiniz.