» Bursa Gider Açma Tel:0546 940 2175

Emko Kombi Ve Petek Temizliği

Emko Kombi Ve Petek Temizliği

Emko Kombi Ve Petek Temizliği

Petek ve Kombi Temizleme, Kombi Bakımı, Yerden Isıtma Sistemleri Profesyonel Firmaların Uzman Personeli Tarafından Yapılması Gereken Bakım Çalışması ve Temizleme İşlemleridir.

Kombi ve Petek Temizliğinde Kullanmış Olduğumuz Makine ve Teçhizatlarda Asitsiz İçerikli Kimayasallar Kullanııyor. Kombi ve Petek Temizliği İçin Evde Uygun Bir Yerde Kombi ve Petek Temizlik Makinesini Kombi Tesisatına Bağlamak Gerekir. Böylece Dışarıya Atılacak Kireç ve Tortuların Kısa Bir Güzergah İle Evi Kirletmesi Önlenir. Bağlantı İçin Tercih Edilmesi Gereken En Doğru Noktalar Kombi Altı Veya Radyatör Vanaları Olmalıdır.

Emko Kombi Ve Petek Temizlik

Kullanılan Kombi ve Petek Temizleme Makinasının Su ve Havayla Çalışması Gerekir. Kalorifer Borularının Hacminin Küçük Olduğu Isıtma Tesisatlarında, Sıkıştırılmış Hava ve Su, Radyatörün İçinde Geniş Bir Alanla Karşılaşır. Peteğin Dibine Oturmuş Olan Kireç ve Tortuları Bir Anda Havalandırarak Sistemden Dışarı Atmayı Sağlayan Makineler 2 ile 3 Bar Arası Basınç İle Çalışırlar.

Radyatör Temizliği İşlemine Çıkış Borusundan Temiz Su Gelene Kadar Devam Edilmelidir. Kombi ve Petek Temizleme Tamamlandıktan Sonra, Kalorifer Tesisatının Büyüklüğüne Göre Bazik Özelliğe Sahip Koruma ve Temizleme Kimyasalı Atılarak Temzilenenen Parçalar Yerine Takılır. Kombinin Su Seviyesi Ayarlanıp Peteklerin Havası Alındıktan Sonra Isıtma Sistemi Çalıştırılmalıdır.

Emko Kombi Ve Petek Temizlik Hizmeti

Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarım Çalışmaları Yapan Firmaların Çoğu Petek Temizleme Konusunda Da Etkili Hizmet Verebilmektedir. Hatta Petek Temizleme Veya Kombi Tesisatı Temizliği Yaptıracağınız Zaman Kombi Bakım Firmasından Ziyade Tesisat Bakım ve Onarımı Yapan Firmaları Tercih Etmenizi Tavsiye Ederiz.

Kombi ve Petek Bakımı Firmaları Kombi Bağlantıları Konusunda Uzman Olmakla Birlikte Isıtma Sistemini Sağlayan Tesisat, Boru ve Bağlantı Elemanlarının Temizliği Tesisat Ustalarının Uzmanlık Alanına Girmektedir. Kombi ve Petek Temizleme İşlemleri İle Isınma Sorunu Çözülmez İse Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarım Çalışmaları Konusunda Bilgisi Olmadığı İçin Sorunun Ana Kaynağına İnemeyen Firmalar Çözümünü Sağlayamaz.
Tüm Petek ve Kombi Modellerine: İhlas, Raks, Termodinamik, Vaillant, Viesmann, Alarko, Ariston, As Royal, Auer, Baymak, Beretta, Blowtherm, Buderus, Buhara, Demirdöküm, E.C.A, Emko, Etna, Fellini, Ferroli, Isısan Temizlik Hizmeti Veriyoruz.
Bursa Merkez İlçelerde: Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gürsu, Kestel, Gemlik Hizmet Vermekteyiz.
Genel Hizmet Alanlarımız:Kombi Temizleme, Petek Temizleme

Garantili Hizmetler İçin i 0546 940 21 75 Telefondan Bizi Arayın.

Epoksi Zemin Temizleme

Aynı Zamanda Bir Başka Hizmetimizde
Epoksi Zemin Temizleme 0546 940 2175

Epoksi Zemin Temizleme

Epoksi, İnşaat Alanında Da Yaygın Kullanılan Yüzey Kaplama Ürünüdür. Ayrıca, Boya Veya Astar Olarak Da Kullanılır.
Kullanışlı Epoksileri Kaplamaları Gerek Zaman İçerisinde Yıpranmadan Gerek Kullanıcı Hatasından Gerekse Uygulamada Yapılan Hatalar Sebebi ile Kalkarak Hem Kötü Bir Görüntüye Hem de Çalışmayı Zorlaştıracak Hale Dönüşebilir.
Böyle Bir Durumda En Kalıcı Çözüm, Bozuk Epoksiyi Kaplamayı Betondan Tamamen Kazıyarak Temiz Beton Yüzeye Yeni Bir Uygulama Yapmaktır.
Epoksi Kaldırma İşlemi Özenle Yaptırılan ve İlk Yapıldığında Göz Alıcı Bir Güzelliğe Sahiptir.

Bursa Epoksi Zemin Temizleme

Bu Tür Alanlarda Farklı Bir Kaplama Yapmak İçin Bu Yıpranmış Kaplama Türlerini Zeminden Kazımak Gerekir.
Pcd Elmas Bıçaklar Epoksileri Öncesi Yüzey Hazırlığı ve Epoksi Ya Da Kaplama Kaldırma ve Kazıma İçin Tasarlanmıştır.
Bunun İçin Zamandan Tasarruf Sağlayan ve Beton Zemine Zarar Vermeden Profesyonel Beton Silimi Makineleri ve Özel Kazıyıcı Elmaslar ile Mevcut Zeminde Bulunan Yıpranmış Epoksiler Tamamen Tıraşlanır Ve
Bu İşlem Sonunda İstenilen Kaplama Türü İçin Zemin Hazırlığı Yapılır.
Epoksi Kaplama, Termosetler Grubundan Yapıştırıcı Bir Kimyasal Reçinedir. Suya, Aside ve Alkaliye Direnci Çok İyidir, Zamanla Direnç Özelliğini Yitirmez.
Çatlağa Doldurulmuş Epoksi Yapıştırıcısı, Çatlağın Yarattığı Süreksizlik Ortamını Sürekli Duruma Dönüştürür, Çatlağın Her İki Yüzünü Çatlak Boyunca Sürekli Olarak Birbirine Bağlar ve Gerilme Birikimlerini Önler.
Onarım Sırasına Uygun Çatlakların Doldurulmasında, Betonun İçine Eklenecek Çelik Donatıların Yerleştirilmesinde Kullanılır. Betonarme İçine Saplanan Donatılar İçin Çekme Mukavemetleri Çok Yüksektir.
Epoksi Kaldırma ve Kaplama Gibi Dekoratif Beton Tasarımları Alanında, Konusunda Deneyimli Personeller ve Yapı Kimyasalları Firmaları ile Çözüm Ortağı Olarak Çalışmaktadır.

Danışma Hattı:  0546940 2175

Hizmet Veren Web SitelerimizdenBirisi Olan Sitemizi de Ziyaret Edebilirsiniz yada Bir Sonraki Hizmetlerimiz ile Alaklı Yazımızı İnceleyiniz.