Gürsu Aksesuarlı Pencerelerin Kullanımı

 » Bursa Gider Açma Tel:0546 940 2175

Gürsu Aksesuarlı Pencerelerin Kullanımı

Gürsu Aksesuarlı Pencerelerin Kullanımı

Vasistas aksesuarlı pencereler de aynı şekilde pencere kanadına monte edilmiş, bir kol yardımıyla hareket ettirilir. Pencere kapalı iken kol yatay konumdadır. Pencere bu konumda kilitlidir.

Kanadı aralamak için kolu 90º döndürerek dik (vasistas) konuma getirip, kilitten kurtulan kanadı koldan hafif çekerek aralama pozisyonuna getiriniz. Pencereyi kapatmak için, kanadı çerçevenin içerisine iterek kolu tekrar yatay (kapalı) konuma getiriniz

Özellikle, büyük kanatlarda ve özel biçimdeki kanatlarda (üçgen veya daire şeklinde) boş kalan elinizle kanadın çerçevesinden bastırmanız gerekmektedir. Pencerede kol yerine vasistas kilit (çarpma kilit) var ise, kilit tutamağını aşağıya doğru çekerek kanadı açınız. Kapatmak için kanadı yerine iterek vasistas kilidin kapanmasını sağlayınız.

Tel: 0546 940 21 75

Gürsu Cami Halısı

Aynı Zamanda Bir Başka Hizmetimizde
Gürsu Cami Halısı

Boya Badana

Duvar Kağıtları

Asma Tavan

Duşakabin

Alçıpan

Tezgah Arası

Halı Döşeme

Laminant Parke

Yer Döşemesi

Perde Hazırlama

Kapı Grubu

Islak Zemin

Cami halısının tam anlamıyla döşenebilmesi, halının cami alanının en ve boy oranı ile uyumlu olması ile mümkün olmaktadır. Bu nedenden dolayı imalat süreci önemlidir. Nitekim cami halısı imalat sürecinde zaten alanın ölçüleri alınmaktadır. Bu sayede herhangi bir açıklık kalmayacak bir şekilde ebatlar belirlenmektedir. Bu sayede elde edilen model zeminde hiç boşluk kalmayacak bir şekilde döşenmektedir.
Bir cami için ihtiyaç duyulan halının imal edilmesi süreci öncelikli olarak söz konusu alanın metre kare ölçüsünün alınması ile başlar. Bu ölçü alma sürecinde aynı zamanda halının düzenlemesini gerektirecek (kolonlar gibi) diğer ayrıntılar da dikkate alınır. Bazı durumlarda gerektiğinde fazladan pay bırakılır. Bunun amacı ise imalat sonucunda elde edilen halı modelinin tam olarak zemini kaplayabilmesini sağlamaktır. Döşeme işleminde çeşitli sorunların yaşanmaması için işini bilen bir ekip ile çalışıyor olmanız önemlidir. Aksi halde ekstra masraf çıkartan durumlar meydana gelebilir. SER PAZARKLAMA olarak yılların tecrübesine sahip bir firmayız ve amatörce hatalara yer vermiyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için olabilecek en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Bu bağlamda alanında deneyimli bir ekip ile imalat, satış ve döşeme hizmeti vermekteyiz.

Tel: 0546 940 21 75

Hizmet Veren Web Sitelerimizden
Birisi Olan Sitemizi de Ziyaret Edebilirsiniz yada Bir Sonraki Hizmetlerimiz ile Alaklı Yazımızı İnceleyiniz.