» Bursa Gider Açma Tel:0546 940 2175

Gürsu Radyatör Temizlik

Gürsu Radyatör Temizlik

Gürsu Radyatör Temizlik

Petek ve Kombi Temizleme, Kombi Bakımı, Yerden Isıtma Sistemleri Profesyonel Firmaların Uzman Personeli Tarafından Yapılması Gereken Bakım Çalışması ve Temizleme İşlemleridir.

Kombi ve Petek Temizliğinde Kullanmış Olduğumuz Makine ve Teçhizatlarda Asitsiz İçerikli Kimayasallar Kullanııyor. Kombi ve Petek Temizliği İçin Evde Uygun Bir Yerde Kombi ve Petek Temizlik Makinesini Kombi Tesisatına Bağlamak Gerekir. Böylece Dışarıya Atılacak Kireç ve Tortuların Kısa Bir Güzergah İle Evi Kirletmesi Önlenir. Bağlantı İçin Tercih Edilmesi Gereken En Doğru Noktalar Kombi Altı Veya Radyatör Vanaları Olmalıdır.

Gürsu Radyatör Temizlik Hizmeti

Kullanılan Kombi ve Petek Temizleme Makinasının Su ve Havayla Çalışması Gerekir. Kalorifer Borularının Hacminin Küçük Olduğu Isıtma Tesisatlarında, Sıkıştırılmış Hava ve Su, Radyatörün İçinde Geniş Bir Alanla Karşılaşır. Peteğin Dibine Oturmuş Olan Kireç ve Tortuları Bir Anda Havalandırarak Sistemden Dışarı Atmayı Sağlayan Makineler 2 ile 3 Bar Arası Basınç İle Çalışırlar.

Radyatör Temizliği İşlemine Çıkış Borusundan Temiz Su Gelene Kadar Devam Edilmelidir. Kombi ve Petek Temizleme Tamamlandıktan Sonra, Kalorifer Tesisatının Büyüklüğüne Göre Bazik Özelliğe Sahip Koruma ve Temizleme Kimyasalı Atılarak Temzilenenen Parçalar Yerine Takılır. Kombinin Su Seviyesi Ayarlanıp Peteklerin Havası Alındıktan Sonra Isıtma Sistemi Çalıştırılmalıdır.

Gürsu Radyatör Temizlik Hizmetleri

Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarım Çalışmaları Yapan Firmaların Çoğu Petek Temizleme Konusunda Da Etkili Hizmet Verebilmektedir. Hatta Petek Temizleme Veya Kombi Tesisatı Temizliği Yaptıracağınız Zaman Kombi Bakım Firmasından Ziyade Tesisat Bakım ve Onarımı Yapan Firmaları Tercih Etmenizi Tavsiye Ederiz.

Kombi ve Petek Bakımı Firmaları Kombi Bağlantıları Konusunda Uzman Olmakla Birlikte Isıtma Sistemini Sağlayan Tesisat, Boru ve Bağlantı Elemanlarının Temizliği Tesisat Ustalarının Uzmanlık Alanına Girmektedir. Kombi ve Petek Temizleme İşlemleri İle Isınma Sorunu Çözülmez İse Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarım Çalışmaları Konusunda Bilgisi Olmadığı İçin Sorunun Ana Kaynağına İnemeyen Firmalar Çözümünü Sağlayamaz.
Tüm Petek ve Kombi Modellerine: İhlas, Raks, Termodinamik, Vaillant, Viesmann, Alarko, Ariston, As Royal, Auer, Baymak, Beretta, Blowtherm, Buderus, Buhara, Demirdöküm, E.C.A, Emko, Etna, Fellini, Ferroli, Isısan Temizlik Hizmeti Veriyoruz.
Bursa Merkez İlçelerde: Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gürsu, Kestel, Gemlik Hizmet Vermekteyiz.
Genel Hizmet Alanlarımız:Kombi Temizleme, Petek Temizleme

Garantili Hizmetler İçin i 0546 940 21 75 Telefondan Bizi Arayın.

Gürsu Yapı Akrilik Kapak

Aynı Zamanda Bir Başka Hizmetimizde
Gürsu Yapı Akrilik Kapak

Gürsu Yapı Akrilik Kapak

Akrilik Kapak tercih edecek olan müşterilerimiz kullanımda zorluk çekip çekmeyecekleri konusunda bize sıkça sorular yönlendirmekteler. Akrilik kapaklarımız, çizilmeye karşı dayanımı yüksek dirençli ürünlerdir. Mat ürünlere kıyasla kir, su buharı ve lekeleri gösterebilecek bir yüzey efektine sahiptir. Yani ayna gibi parlaktır. Bizim de blogumuzda yer yer bahsettiğimiz gibi, gerektiği şekilde temizlik esaslarına uyarak temizlendiğinde hiçbir sorun yaşamadan yıllarca kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Akrilik kapakta model yapılıp yapılamayacağı konusunda sizi aydınlatmak gerekirse; Akrilik kapağın yüzeyinde kaplama olarak kullanılan Akrilik yüzeyin 1 mm kalınlığa yakın bir yapıda ve sert bir formda olmasından dolayı Akrilik kapakta model yapılamamaktadır. Model çeşitliliği F Çıtalı, Boy kulplu ve gömme kulplu olarak çeşitlilik sağlanmaktadır.

Akrilik kapaklar çizilir mi endişesi taşıdığınızı biliyoruz. Her ne kadar yerli üretim yapılsa da, yüzeylerde kullanılan ürünler ithal menşeilidir. Durum böyle olunca dünyadaki en kaliteli ürünleri tercih etmeye özen gösteriyoruz. İthalat yaptığımız tedarikçi firmalar Akrilik ürünlerde tüm düz renkleri çizilmez olarak üretilirken, ahşap desenli ve simetri desenli olan renkleri ise standart olarak üretilebilmektedir. Bu durum da kapaklara standart/çizilmez ayrımı olarak yansımaktadır.

Tel: 0546 940 21 75

Hizmet Veren Web SitelerimizdenBirisi Olan Sitemizi de Ziyaret Edebilirsiniz yada Bir Sonraki Hizmetlerimiz ile Alaklı Yazımızı İnceleyiniz.