» Bursa Gider Açma Tel:0546 940 2175

Kestel Kalorifer Temizlik

Kestel Kalorifer Temizlik

Kestel Kalorifer Temizlik

Petek ve Kombi Temizleme, Kombi Bakımı, Yerden Isıtma Sistemleri Profesyonel Firmaların Uzman Personeli Tarafından Yapılması Gereken Bakım Çalışması ve Temizleme İşlemleridir.

Kombi ve Petek Temizliğinde Kullanmış Olduğumuz Makine ve Teçhizatlarda Asitsiz İçerikli Kimayasallar Kullanııyor. Kombi ve Petek Temizliği İçin Evde Uygun Bir Yerde Kombi ve Petek Temizlik Makinesini Kombi Tesisatına Bağlamak Gerekir. Böylece Dışarıya Atılacak Kireç ve Tortuların Kısa Bir Güzergah İle Evi Kirletmesi Önlenir. Bağlantı İçin Tercih Edilmesi Gereken En Doğru Noktalar Kombi Altı Veya Radyatör Vanaları Olmalıdır.

Kestel Kalorifer Temizlik Hizmeti

Kullanılan Kombi ve Petek Temizleme Makinasının Su ve Havayla Çalışması Gerekir. Kalorifer Borularının Hacminin Küçük Olduğu Isıtma Tesisatlarında, Sıkıştırılmış Hava ve Su, Radyatörün İçinde Geniş Bir Alanla Karşılaşır. Peteğin Dibine Oturmuş Olan Kireç ve Tortuları Bir Anda Havalandırarak Sistemden Dışarı Atmayı Sağlayan Makineler 2 ile 3 Bar Arası Basınç İle Çalışırlar.

Radyatör Temizliği İşlemine Çıkış Borusundan Temiz Su Gelene Kadar Devam Edilmelidir. Kombi ve Petek Temizleme Tamamlandıktan Sonra, Kalorifer Tesisatının Büyüklüğüne Göre Bazik Özelliğe Sahip Koruma ve Temizleme Kimyasalı Atılarak Temzilenenen Parçalar Yerine Takılır. Kombinin Su Seviyesi Ayarlanıp Peteklerin Havası Alındıktan Sonra Isıtma Sistemi Çalıştırılmalıdır.

Kestel Kalorifer Temizlik Hizmetleri

Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarım Çalışmaları Yapan Firmaların Çoğu Petek Temizleme Konusunda Da Etkili Hizmet Verebilmektedir. Hatta Petek Temizleme Veya Kombi Tesisatı Temizliği Yaptıracağınız Zaman Kombi Bakım Firmasından Ziyade Tesisat Bakım ve Onarımı Yapan Firmaları Tercih Etmenizi Tavsiye Ederiz.

Kombi ve Petek Bakımı Firmaları Kombi Bağlantıları Konusunda Uzman Olmakla Birlikte Isıtma Sistemini Sağlayan Tesisat, Boru ve Bağlantı Elemanlarının Temizliği Tesisat Ustalarının Uzmanlık Alanına Girmektedir. Kombi ve Petek Temizleme İşlemleri İle Isınma Sorunu Çözülmez İse Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarım Çalışmaları Konusunda Bilgisi Olmadığı İçin Sorunun Ana Kaynağına İnemeyen Firmalar Çözümünü Sağlayamaz.
Tüm Petek ve Kombi Modellerine: İhlas, Raks, Termodinamik, Vaillant, Viesmann, Alarko, Ariston, As Royal, Auer, Baymak, Beretta, Blowtherm, Buderus, Buhara, Demirdöküm, E.C.A, Emko, Etna, Fellini, Ferroli, Isısan Temizlik Hizmeti Veriyoruz.
Bursa Merkez İlçelerde: Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gürsu, Kestel, Gemlik Hizmet Vermekteyiz.
Genel Hizmet Alanlarımız:Kombi Temizleme, Petek Temizleme

Garantili Hizmetler İçin i 0546 940 21 75 Telefondan Bizi Arayın.

Kestel Makina Montaj Ve Demontaj İşleri

Aynı Zamanda Bir Başka Hizmetimizde
Kestel Makina Montaj Ve Demontaj İşleri

Kestel Makina Montaj Ve Demontaj İşleri


Kestel Yapı İnşaat; endüstriyel tesis, elektriksel ve mekanik altyapıya yönelik kapsamlı makine montaj ve demontaj hizmetlerini yerine getirmektedir. Tek bir endüstriyel ekipmandan kent çapında, mekanik altyapıya kadar neredeyse her türlü projenin mekaniksel ve elektrilsel montaj ve demontaj hizmetlerini yerine getirebilmekteyiz. Bizim işimiz makine ve endüstriyel tesisileri devreden çıkarma, mevcut makineleri sökme veya bir başka yere taşıma gerektiriyorsa tecrübeli ekibimizle, ihtiyacınız olan tüm görevleri üstlenebiliriz. Bütün montaj ve demontaj hizmetlerimizi hem başarıyla hem de zamanında ve bütçesi dahilinde gerçekleştirmekteyiz.
Komple çözüm sağlayıcı olarak bizim desteğimiz sadece demontaj ve montaj hizmetleriyle sona ermez. Ayrıca fabrikanızın gereksinimi olan bakım ve modifikasyon hizmetleri de vererek ekipmanlarınızın devreye alınmasından itibaren sorunsuz da çalışmalarını sağlarız.

Montaj, demontaj ve makine sökme yerine tekrar kurma işlerinizde üstlendiğimiz tipik hizmetlerden bazıları aşağıda görülmektedir.Mevcut makinenin sökülmesi
Makinenin depolanması ve yeni alana taşınması
Makinelerinizin tekrar montajı
Gerekli elektiksel ve mekanik revizyondan sonra tekrar yerine montajı
Hizalama işleri
Mekanik ve elektrik montaj hizmetleri ve borulama sistemlerinin yapılması
Zemin yolları, yürüme yolları ve gerektiğinde erişim platformlarının üretimi ve montajı
Nihai olarak tesisin komple tekrar devreye alınması
Gerekli estetik çalışmalarla tesisinize modern bir hava sağlama
Çelik konstriksiyon montaj işleri
Borulama montaj ve demontaj işleri
Fabrikaların tamamen sökülüp yeni yerine taşınası hizmetleri
Mevcut tesisinizin bakım ve onarım hizmetleri
Özellikle tesislerin bir ülkede sökülüp bir diğerine taşınması gereken projelerde çok deneyimliyiz.
Makine demontaj ve montaj ihtiyaçlarınızı daha ayrıntılı görüşebilmek için lütfen bizi arayınız

Tel: 0546 940 21 75

Hizmet Veren Web SitelerimizdenBirisi Olan Sitemizi de Ziyaret Edebilirsiniz yada Bir Sonraki Hizmetlerimiz ile Alaklı Yazımızı İnceleyiniz.