Kombi Ve Petek Temizleme Hizmetleri

 » Bursa Gider Açma Tel:0546 940 2175

Kombi Ve Petek Temizleme Hizmetleri

Kombi Ve Petek Temizleme Hizmetleri

Kombi Ve Petek Temizleme Hizmetleri

Petek ve Kombi Temizleme, Kombi Bakımı, Yerden Isıtma Sistemleri Profesyonel Firmaların Uzman Personeli Tarafından Yapılması Gereken Bakım Çalışması ve Temizleme İşlemleridir.

Kombi ve Petek Temizliğinde Kullanmış Olduğumuz Makine ve Teçhizatlarda Asitsiz İçerikli Kimayasallar Kullanııyor. Kombi ve Petek Temizliği İçin Evde Uygun Bir Yerde Kombi ve Petek Temizlik Makinesini Kombi Tesisatına Bağlamak Gerekir. Böylece Dışarıya Atılacak Kireç ve Tortuların Kısa Bir Güzergah İle Evi Kirletmesi Önlenir. Bağlantı İçin Tercih Edilmesi Gereken En Doğru Noktalar Kombi Altı Veya Radyatör Vanaları Olmalıdır.

Kombi Ve Petek Temizliği

Kullanılan Kombi ve Petek Temizleme Makinasının Su ve Havayla Çalışması Gerekir. Kalorifer Borularının Hacminin Küçük Olduğu Isıtma Tesisatlarında, Sıkıştırılmış Hava ve Su, Radyatörün İçinde Geniş Bir Alanla Karşılaşır. Peteğin Dibine Oturmuş Olan Kireç ve Tortuları Bir Anda Havalandırarak Sistemden Dışarı Atmayı Sağlayan Makineler 2 ile 3 Bar Arası Basınç İle Çalışırlar.

Radyatör Temizliği İşlemine Çıkış Borusundan Temiz Su Gelene Kadar Devam Edilmelidir. Kombi ve Petek Temizleme Tamamlandıktan Sonra, Kalorifer Tesisatının Büyüklüğüne Göre Bazik Özelliğe Sahip Koruma ve Temizleme Kimyasalı Atılarak Temzilenenen Parçalar Yerine Takılır. Kombinin Su Seviyesi Ayarlanıp Peteklerin Havası Alındıktan Sonra Isıtma Sistemi Çalıştırılmalıdır.

Kombi Ve Petek Temizlik

Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarım Çalışmaları Yapan Firmaların Çoğu Petek Temizleme Konusunda Da Etkili Hizmet Verebilmektedir. Hatta Petek Temizleme Veya Kombi Tesisatı Temizliği Yaptıracağınız Zaman Kombi Bakım Firmasından Ziyade Tesisat Bakım ve Onarımı Yapan Firmaları Tercih Etmenizi Tavsiye Ederiz.

Kombi ve Petek Bakımı Firmaları Kombi Bağlantıları Konusunda Uzman Olmakla Birlikte Isıtma Sistemini Sağlayan Tesisat, Boru ve Bağlantı Elemanlarının Temizliği Tesisat Ustalarının Uzmanlık Alanına Girmektedir. Kombi ve Petek Temizleme İşlemleri İle Isınma Sorunu Çözülmez İse Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarım Çalışmaları Konusunda Bilgisi Olmadığı İçin Sorunun Ana Kaynağına İnemeyen Firmalar Çözümünü Sağlayamaz.
Tüm Petek ve Kombi Modellerine: İhlas, Raks, Termodinamik, Vaillant, Viesmann, Alarko, Ariston, As Royal, Auer, Baymak, Beretta, Blowtherm, Buderus, Buhara, Demirdöküm, E.C.A, Emko, Etna, Fellini, Ferroli, Isısan Temizlik Hizmeti Veriyoruz.
Bursa Merkez İlçelerde: Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gürsu, Kestel, Gemlik Hizmet Vermekteyiz.
Genel Hizmet Alanlarımız:Kombi Temizleme, Petek Temizleme

Garantili Hizmetler İçin i 0546 940 21 75 Telefondan Bizi Arayın.

Konyaalti Anahtar Teslim Yapı & İnşaat

Aynı Zamanda Bir Başka Hizmetimizde
Konyaalti Anahtar Teslim Yapı & İnşaat

Konyaalti Anahtar Teslim Yapı & İnşaat


Tasarım, Proje, Uygulama. Villa, Tek Katlı Ev, Köy Evi, Bağ Evi temelden anahtar teslim veya hali hazırdaki tüm yapılarınıza restorasyon tadilat uygulama, iç /dış görsellik, montalama ve tüm inşaat uygulamaları ..
İster Çelik yapı
İster betonarme yapı
İster prefabrik yapı
İster taş yapı
Tasarım incelik ve ustalık isteyen bir iştir. Her zevke hitap eden tasarımlar yapabilmek için eğitim, yetenek, ileri görüşlülük, modern bir bakış açısı ve çevreye duyarlı olmak çok önemlidir.

Konyaalti ‘da Villa, Tek Katlı Ev, Köy Evi, Bağ Evi temelden anahtar teslim uygulama ve yapılmış olan mesken konut ve iş yerlerinin restorasyon dekorasyon proje ve uygulama sektöründe faaliyet gösteren ve tüm bu ilkelere sahip firmamız, sizler için yaşanılası tasarımları hayata dönüştürmektedir. Bünyemizde bulunan uzman kadromuz, işinin ehli personelimiz, ekipmanlarımız ve geniş vizyonumuzla yeni yaşam alanlarını hayallerinizdeki güzelliğiyle sizlere sunuyoruz.Hayallerinizdeki herseyi sizler için tasarlamak amacıyla başladığımız yolculuğumuzda edindiğimiz tecrübeler ve teknik altyapımız sayesinde, özverili bir çalışma ile istediğiniz projeler hızlı ve istenildiği şekilde uygulayıp teslim etmektedir
KİŞİYE VE KONUMA ÖZEL OLARAK DÜŞLEDİĞİNİZ PROJELERİNİZİ TASARLAYIP , TÜM TASARIMLARI PROFESYONEL UYGULAMA İLE , HAYALLERİNİZİ ANAHTAR TESLİM İNŞA EDİYORUZ

Tel: 0546 940 21 75

Hizmet Veren Web SitelerimizdenBirisi Olan Sitemizi de Ziyaret Edebilirsiniz yada Bir Sonraki Hizmetlerimiz ile Alaklı Yazımızı İnceleyiniz.