» Bursa Gider Açma Tel:0546 940 2175

Laminant Parke Uygulamaları | 0546 940 2175

Laminant Parke Uygulamaları

Dekorasyon hizmetleri ve dekorasyon firması denilince sektörde tercih edilen firmalardan olan Altyapı ve Sıhhi Tesisat  sunduğu hizmetlerle sizlere lüks ve konforlu bir yaşam fırsatı sunuyor.

Altyapı ve Sıhhi Tesisat   sağladığı ayrıcalıklardan biri olan laminant parke, hizmeti evinize veya iş yerlerinize uygulanabilir.

Kafanızda planladıklarınızı uzman ekibimize anlatıyor, anahtarınızı teslim ediyor ve arkanıza yaslanıp lüks yaşamın keyfini sürüyorsunuz.Laminant Parke uygulanırken iş güvenliği ve temizliği biz firmamız için her zaman önceliklidir. Kaliteli, uzman, eğitimli, anlayışlı ve güler yüzlü ustalarımız sizlere her hizmette pratik çözümler sağlamaktadır.

Mekanın zeminine uygulanan laminant parke malzemesi kaliteli ve bir o kadar da ekonomiktir.Kabarma veya kalkma gibi sorunlar oluşmaz.Laminant parke ürünleri sayesinde lüks bir mekan sahibi olabilirsiniz.Sizin tercihleriniz ve istekleriniz doğrultusunda laminant parke uygulamalarını en hızlı,temiz,özenli bir şekilde uyguluyor ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Her hangi bir sorun oluştuğunda Altyapı ve Sıhhi Tesisat   garanti olanaklarından faydalanma imkanınız bulunmaktadır.

Firmamız tarafından sağlanan  hizmetlerden yararlanmak için iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlere ulaşınız.

Lara Bina Temellerine Su Ve Rutubeti Koruma Amaçlı Drenaj Sistemleri

Aynı Zamanda Bir Başka Hizmetimizde
Lara Bina Temellerine Su Ve Rutubeti Koruma Amaçlı Drenaj Sistemleri

Lara Bina Temellerine Su Ve Rutubeti Koruma Amaçlı Drenaj Sistemleri


BINALARDA DRENAJ SISTEMLERI
Drenaj, temelde binayı yüzey ve yeraltı sularının yol açabileceği zararlardan korumak ve suyun basıncını düşürmek için yapılan ve bu yönüyle de yapılan su yalıtımına katkı sağlayan bir işlemdir. Yalıtm yapılan alanda kaçaklar oluşması halinde drenaj sızıntı sularını toplayıp binadan uzaklaştıracağı için binanın sudan korunmasına katkı sağlayacaktır. Drenaj dış ve iç drenaj olarak iki şekilde yapılır.

Dış drenaj işleminde, binanın temelinden 30-100 cm. Dıştan ve temel tabanından ortalama 30-50 cm. Derinlikte ve bağlantı yapılacak yağmursuyu kanalına suyun deşarjını sağlayacak bir eğimle beton büz, toprak künk vb. malzeme döşenerek işlem tamamlanır. Günümüzde suyu boşaltmak için daha ekonomik ve işçiliği daha kolay olması nedeniyle delikli plastik drenaj hortumlar kullanılmaktadır. Drenaj hortumunun etrafı iri çakıl taşları ile doldurularak suyun kolay ve hızlı bir şekilde hortum içerisine nüfuz etmesi sağlanır.

Tel: 0546 940 21 75

Hizmet Veren Web SitelerimizdenBirisi Olan Sitemizi de Ziyaret Edebilirsiniz yada Bir Sonraki Hizmetlerimiz ile Alaklı Yazımızı İnceleyiniz.