Namık Kemal Tıkanıklık Açma Hizmetleri | 0546 940 2175

 » Bursa Gider Açma Tel:0546 940 2175

Namık Kemal Tıkanıklık Açma Hizmetleri | 0546 940 2175

Namık Kemal Tıkanıklık Açma Hizmetleri

İstanbul Namık Kemal Mahallesinde Tıkanıklık Açma Sorunlarınıza hızlı, etkili ve Uygun fiyatlı çözümler sunmaktayız. Namık Kemal Tıkanıklık Açma Hizmetleri. Namık Kemal Semtinde Tıkanıklık Açma Hizmetleri Vermekteyiz.
İstanbul’un Namık Kemal Bölgesindeki Tüm Tıkanıklık Açma Sorunlarınız İçin Servisimize 0546 940-21-75 numaralı Danışma Hattından Ulaşınız.
Namık Kemal Mahallesine verdiğimiz diğer hizmetlerden bazıları da Logar Temizlik Hizmetleri, Su Sızıntı Tespiti, Tıkanılık Açma, Gider Temizleme, Tamir ve Bakım olmaktadır.

Nilüfer Amerikan Panel Kapı

Aynı Zamanda Bir Başka Hizmetimizde
Nilüfer Amerikan Panel Kapı

Nilüfer Amerikan Panel Kapı


Yaşadığınız alanların dekorasyonunda göze ilk çarpan kapılardır…Estetiği ve uyumuyla sanki sıcak bir tebessüm eder gibi misafirlerinizi ilk karşılayan kapılar… Ve karşılama sonrası mutlu yüzler sıcak muhabbetler. Tüm Tadilatlar için İsteğe Göre Kapı İmalatlarımız Bulunmaktadır.

İç kapı denilince ülkemizde en çok tercih edilen ürünler Amerikan Kapı adı ile tabir edilen hazır panel kaplamalı kapılardır. Bu kapılar kapı ağaçlarının kapı iskeletini oluşturmasının ardından belli modellerde fabrikasyon panellerin bu iskeletin üzerine preslenmesi ile meydana gelir. Kapı bu hali ile modeline kavuşmuş olup boyanır ve yerine takılır.

Usulüne uygun olarak yapılmış bir Amerikan Kapı, kalite anlamında pahalı kapıları aratmayacak kadar sağlamdır. Ancak halk arasında “ucuz olduğu için kalitesizdir” ön yargısı hakimdir. Halbuki ucuz olmasının sebebi bu kapıların panellerinin fabrikasyon üretimi olmasıdır. Bu kapıların tek dezavantajı sadece model sınırlamasının olmasıdır. 4 göbekli, 6 göbekli, düz ve iki göbekli modelleri piyasada mevcuttur.

Kapılarda cam olayına gelirsek, cezbedici farklılığıyla vitray modelli desenli camlardan bahsedebiliriz. Bu camlar flotal 4 mm normal buzlu camlara nazaran 4-5 kat pahalıdır. Bu yüzden camlı kapılarda kullanılan cam olarak vitray model tercih edildiğinde kapı maliyeti bir miktar daha artacaktır.

Kapılarda son olarak bahsetmemiz gereken ise kilit sistemleri ve kapı kollarıdır. Kilit sistemleri genelde bilinen anahtarlı kilit olarak kullanılırken, banyo ve wc lerde otel kilit sistemi denilen basmalı sistem kilit mekanizması da tercih edilebilir. Ancak küçük yaşta çocukların bulunduğu alanlarda, oda içerisinde kalma durumları sözkonusu olacağından firmamız tarafından tavsiye edilmemektedir. Kapı kolları ise değişik renk ve modellerde tercih edilebilir.

Tel: 0546 940 21 75

Hizmet Veren Web SitelerimizdenBirisi Olan Sitemizi de Ziyaret Edebilirsiniz yada Bir Sonraki Hizmetlerimiz ile Alaklı Yazımızı İnceleyiniz.