Nilüfer Yapı Tadilat sonrası temizlik

 » Bursa Gider Açma Tel:0546 940 2175

Nilüfer Yapı Tadilat sonrası temizlik

Nilüfer Yapı Tadilat sonrası temizlik

Nilüfer Yapı Tadilat sonrası temizlik

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetleri, ev yada iş yerinizdeki taşınma öncesi yada herhangi bir tadilat sonrası temizlenmesi istediğiniz hizmet türüdür.İnşaat ve tadilat sonrası toplu yaşam alanlarının kullanıma hazır olabilmesi için detaylı temizlik gerekir.

İnşaat Sonrası Temizlik, yaparken kullanmış olduğumuz ekip ve ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmektedir.
İnşaat temizliği ve inşaat sonrası temizlik esnasında kullanılan temizlik ürünleri aynı olmamakla beraber her yüzeye uygulanacak temizlik ürünleri ayrı ve değişik değerlerdedir. Bizim temizlik esnasında kullandığımız ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

İnşaat sonrası temizlik yaparken etrafa zarar vermeden veya kullanılan kimyasalları doğru yüzeye uygulaması gerekmektedir.Firmamız bu alanda inşaatı ve dekorasyonu bitmiş her türlü ve büyüklüklerdeki binanın inşaat sonrası kaba ve ince temizliği için, deneyimli ekipleriyle, uygun malzeme ve ekipman kullanarak hizmet sunmaktadır.

Pencere yada Kapılara Yapışmış Bant, Boya Lekesi Fayanslara, Granit Mermerlere Akmış Olan Alçı yada Boya Lekesi Banyo, Lavabo, Mutfak vs. Dezenfekte Edilme İşlemi vb. gibi temizlik işlerinde profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Bu hizmetlerden bir kaçı aşağıdaki maddeleri kapsamakla beraber detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Tel: 0546 940 21 75

Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Aynı Zamanda Bir Başka Hizmetimizde
Noktasal Su Kaçağı Tespiti | 0546 940 2175

Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Noktasal Su Kaçağı Tespiti Konusunda Her Türlü Verdiğimiz Hizmet.

Ucuz Fiyatlar, Kalifiye Eleman, Standartlara Göre Hizmet ve Kullanılan Malzeme Kalitesi İle Garantili Olarak Yapılmaktadır.

Bursa’nın İlçeleri İçin Bursa Nilüfer, Yıldırım, Bursa Osmangazi, Mudanya, Kestel, Gemlik, Gürsu Her gün gece 24:00 a Kadar Banyo Gider Açma Hizmeti Sunmaktayız.

Diğer İlçelerimiz İçin İş Yoğunluğu ve Yapılacak İş Türüne Göre Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.

Bursa’da Hizmet Verdiğimiz İlçelerde Bursa Osmangazi Noktasal Su Kaçağı Tespiti, Bursa Nilüfer Noktasal Su Kaçağı Tespiti, Bursa Yıldırım Noktasal Su Kaçağı Tespiti, Kestel Noktasal Su Kaçağı Tespiti ve Gürsu Noktasal Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri İlçelerin Tüm Mahallelerini Kapsamaktadır. Hizmet Verdiğimiz Başlıca Konu Başlıkları ;

Kanal Açma, Gider Açma, Su Kaçak Tespiti, Kanalizasyon Temizleme, Tuvalet Açma, Lavabo Açma, Klozet Açma Genel Başlıklar altında Toplanabilir.

Ücretsiz Danışma :  0546940 2175

Hizmet Veren Web SitelerimizdenBirisi Olan Sitemizi de Ziyaret Edebilirsiniz yada Bir Sonraki Hizmetlerimiz ile Alaklı Yazımızı İnceleyiniz.