Nilüfer Yapı Yerden ısıtma sistemleri

 » Bursa Gider Açma Tel:0546 940 2175

Nilüfer Yapı Yerden ısıtma sistemleri

Nilüfer Yapı Yerden ısıtma sistemleri

Nilüfer Yapı Yerden ısıtma sistemleri

Plex borular ile yapılan kollektör vasıtasıyla dağılımı yapılan radyatörsüz bir sistemdir.uygun metrajlarda yapıldığında verimli bir sistemdir. Yoğuşmalı cihazlara en uyumlu tesisat şeklidir.Uygulamada oksijen bariyerli boru seçilmelidir.

Yerden ısıtma sistemi, son dönemin yeni trendi. Soğuk dört duvar yerine sıcak bir yuva isteyenler için bu sistem biçilmiş kaftan.

Türkiye’de elde edilen enerjinin büyük bir kısmını ısınmak için kullanıyoruz. Bilinen enerji kaynaklarının yavaşça tükenmeye yüz tutmasıyla alternatif kaynaklar aramanın yanı sıra elimizde bulunan kaynakları minimum düzeyde kullanıp maksimum fayda almaya özen gösteriyoruz. Yerden ısıtma sistemi evin tabanından ısınması anlamına geliyor. Ayaklarınızın sıcak bir yere bastığı bu sistem ev daha inşa aşamasındayken, döşemenin altından kablo veya boru döşenerek yapılıyor.

İlk yatırım maliyeti yüksek görünmekle birlikte yerden ısıtma sistemleri sağladığı verim ve enerji tasarrufu sonucunda kendini kısa sürede amorti ediyor. Petek sistemlerine göre yaklaşık yüzde 30 oranında yakıt tasarrufu sağlayan yerden ısıtma, düşük ısıyla çalışıyor. Bu sisteminde 40-45 derecelik ısıyla evinizi ısıtmanız mümkün oluyor.

Petek ile ısınmada en az 60-70 derece ısı göndermeniz gerekiyor. Bu da en az yüzde 25-30 tasarruf anlamına geliyor.Sulu ve elektrikli olmak üzere iki farklı şekilde kurulabilen döşemeden ısıtma sisteminin yenilikçi müteahhitler aracılığıyla yaygınlaşacağı bir gerçek. Sıcaklığı hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağıtan bu sistem, konforlu bir ortam sağlıyor. Radyatör kullanmak zorunda kalmadığınız ve enerji tasarrufu sağladığınız yerden ısıtma ile ayaklarınızı üşütmediğiniz sıcacık bir evde yaşayabilirsiniz.

Tel: 0546 940 21 75

Noktasal Su Kaçağı Tespiti Bursa

Aynı Zamanda Bir Başka Hizmetimizde
Noktasal Su Kaçağı Tespiti Bursa | 0546 940 2175

Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Noktasal Su Kaçağı Tespiti Konusunda Her Türlü Verdiğimiz Hizmet.

Uygun Fiyatlar, İşinde Yetişmiş Kaliteli Personel, Standartlara Göre Hizmet ve Kullanılan Malzeme Kalitesi İle Garantili Olarak Yapılmaktadır.

Bursa’nın Merkez İlçeleri İçin Bursa Osmangazi, Yıldırım, Bursa Nilüfer, Kestel, Gürsu Her gün gece 24:00 a Kadar Banyo Gider Açma Hizmeti Sunmaktayız.

Diğer İlçelerimiz İçin İş Yoğunluğu ve Yapılacak İş Türüne Göre Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.

Bursa’da Hizmet Verdiğimiz İlçelerde Bursa Osmangazi Noktasal Su Kaçağı Tespiti, Bursa Nilüfer Noktasal Su Kaçağı Tespiti, Bursa Yıldırım Noktasal Su Kaçağı Tespiti, Kestel Noktasal Su Kaçağı Tespiti ve Gürsu Noktasal Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri İlçelerin Tüm Mahallelerini Kapsamaktadır. Hizmet Verdiğimiz Başlıca Konu Başlıkları ;

Kanal Açma, Gider Açma, Su Kaçak Tespiti, Kanalizasyon Temizleme, Tuvalet Açma, Lavabo Açma, Klozet Açma Genel Başlıklar altında Toplanabilir.

Ücretsiz Danışma :  0546940 2175

Hizmet Veren Web SitelerimizdenBirisi Olan Sitemizi de Ziyaret Edebilirsiniz yada Bir Sonraki Hizmetlerimiz ile Alaklı Yazımızı İnceleyiniz.