Osmangazi Kombi Ve Petek Temizlik Hizmeti

 » Bursa Gider Açma Tel:0546 940 2175

Osmangazi Kombi Ve Petek Temizlik Hizmeti

Osmangazi Kombi Ve Petek Temizlik Hizmeti

Osmangazi Kombi Ve Petek Temizlik Hizmeti

Petek ve Kombi Temizleme, Kombi Bakımı, Yerden Isıtma Sistemleri Profesyonel Firmaların Uzman Personeli Tarafından Yapılması Gereken Bakım Çalışması ve Temizleme İşlemleridir.

Kombi ve Petek Temizliğinde Kullanmış Olduğumuz Makine ve Teçhizatlarda Asitsiz İçerikli Kimayasallar Kullanııyor. Kombi ve Petek Temizliği İçin Evde Uygun Bir Yerde Kombi ve Petek Temizlik Makinesini Kombi Tesisatına Bağlamak Gerekir. Böylece Dışarıya Atılacak Kireç ve Tortuların Kısa Bir Güzergah İle Evi Kirletmesi Önlenir. Bağlantı İçin Tercih Edilmesi Gereken En Doğru Noktalar Kombi Altı Veya Radyatör Vanaları Olmalıdır.

Osmangazi Kombi Ve Petek Temizlik Hizmetleri

Kullanılan Kombi ve Petek Temizleme Makinasının Su ve Havayla Çalışması Gerekir. Kalorifer Borularının Hacminin Küçük Olduğu Isıtma Tesisatlarında, Sıkıştırılmış Hava ve Su, Radyatörün İçinde Geniş Bir Alanla Karşılaşır. Peteğin Dibine Oturmuş Olan Kireç ve Tortuları Bir Anda Havalandırarak Sistemden Dışarı Atmayı Sağlayan Makineler 2 ile 3 Bar Arası Basınç İle Çalışırlar.

Radyatör Temizliği İşlemine Çıkış Borusundan Temiz Su Gelene Kadar Devam Edilmelidir. Kombi ve Petek Temizleme Tamamlandıktan Sonra, Kalorifer Tesisatının Büyüklüğüne Göre Bazik Özelliğe Sahip Koruma ve Temizleme Kimyasalı Atılarak Temzilenenen Parçalar Yerine Takılır. Kombinin Su Seviyesi Ayarlanıp Peteklerin Havası Alındıktan Sonra Isıtma Sistemi Çalıştırılmalıdır.

Osmangazi Petek Temizleme

Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarım Çalışmaları Yapan Firmaların Çoğu Petek Temizleme Konusunda Da Etkili Hizmet Verebilmektedir. Hatta Petek Temizleme Veya Kombi Tesisatı Temizliği Yaptıracağınız Zaman Kombi Bakım Firmasından Ziyade Tesisat Bakım ve Onarımı Yapan Firmaları Tercih Etmenizi Tavsiye Ederiz.

Kombi ve Petek Bakımı Firmaları Kombi Bağlantıları Konusunda Uzman Olmakla Birlikte Isıtma Sistemini Sağlayan Tesisat, Boru ve Bağlantı Elemanlarının Temizliği Tesisat Ustalarının Uzmanlık Alanına Girmektedir. Kombi ve Petek Temizleme İşlemleri İle Isınma Sorunu Çözülmez İse Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarım Çalışmaları Konusunda Bilgisi Olmadığı İçin Sorunun Ana Kaynağına İnemeyen Firmalar Çözümünü Sağlayamaz.
Tüm Petek ve Kombi Modellerine: İhlas, Raks, Termodinamik, Vaillant, Viesmann, Alarko, Ariston, As Royal, Auer, Baymak, Beretta, Blowtherm, Buderus, Buhara, Demirdöküm, E.C.A, Emko, Etna, Fellini, Ferroli, Isısan Temizlik Hizmeti Veriyoruz.
Bursa Merkez İlçelerde: Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gürsu, Kestel, Gemlik Hizmet Vermekteyiz.
Genel Hizmet Alanlarımız:Kombi Temizleme, Petek Temizleme

Garantili Hizmetler İçin i 0546 940 21 75 Telefondan Bizi Arayın.

Osmangazi Petek Temizleme

Aynı Zamanda Bir Başka Hizmetimizde
Osmangazi Petek Temizleme

Osmangazi Petek Temizleme


Özellikle kış aylarında değerini daha çok anladığımız kalorifer sisteminde, en büyük görevi petekler oynamaktadır. Tasarruf sağlamak istiyor ve kaliteli şekilde ısınmak istiyorsanız eğer, petek bakımlarına gerek önemi vermeniz gerekmektedir. Petek bakımlarının yanında, peteklerin iç kısmının da mutlaka ve mutlaka temizlenmesi gerekmektedir.

Kimyasallar Yardımı İle Petek Temizliği;

Piyasada petek temizleme kimyasalları yer almaktadır. Petek temizleme kimyasallarının iki türü vardır. Birincisi petekler içerisinde yer alan kirin, tozun ve tortunun giderilmesini sağlar. Bu sayede petek içerisinde gezen su, daha akışkan şekilde devam eder ve peteklerden tam performans alırsınız. Fakat bu koruyucu değil, rutin yapılması gereken rutin bir işlemdir. Diğer bir kimyasal ise, peteklerin korunmasını sağlar. Bu kimyasalı peteklerinize dökerseniz, peteklerinizin içinde gezen su rahatlıkla dağıtılır ve peteklerinizin her tarafı aynı sıcaklığa ulaşır. Bu sayede istediğiniz bir sıcaklığa ulaşmış ve tam performans almış olursunuz.

Makineler Yardımı İle Petek Temizliği;

Bu konuda bizler devreye giriyoruz. Makine ile petek temizleme konusunda eğer gereken araçlar elinizde yoksa, bizler ile iletişime geçiniz. Özel petek temizleme makineleri yardımı ile temizlik yapmaktayız. Vermiş olduğunuz adreslere kısa bir süre içerisinde ulaşmamız ile beraber, istediğiniz hizmeti en kaliteli şekilde vermekteyiz. Üstelik bu işlemleri oldukça sessiz ve ortalığa zarar vermeden yapmaktayız. Dilerseniz o anda bakım ve temizlik yapabilir veya atölyemize götürerek tam detaylı tarama yapabiliriz.

Tel: 0546 940 21 75

Hizmet Veren Web SitelerimizdenBirisi Olan Sitemizi de Ziyaret Edebilirsiniz yada Bir Sonraki Hizmetlerimiz ile Alaklı Yazımızı İnceleyiniz.